Etapy projektu krok po kroku

Etapy projektu

01

Spotkanie z Inwestorem

Pracę nad projektem rozpoczynam od rozmowy, spotkania, bądź spotkania wirtualnego podczas których poznajemy się z inwestorami. Staram się jak najwięcej dowiedzieć się o inwestorach i ich potrzebach, stylach i kolorystyce w których czują się dobrze, a także o ich inspiracjach i pomysłach na wnętrze.

Na pierwszym spotkaniu udaje się zazwyczaj określić zakres projektu, omówimy na nim również przewidywany przebieg naszej współpracy oraz to, na czym będziemy się skupiać w kolejnych etapach projektu.

02

Inwentaryzacja obiektu

Przed przystąpieniem do prac projektowych wykonuję inwentaryzację obiektu, czyli pomiar projektowanego wnętrza i przedstawienie go na rzucie 2D.

rzut-malwina-wójcik-projektowanie-wnętrz

03

Propozycje układu funkcjonalnego w formie rzutów 2D

Na podstawie wykonanych pomiarów lub projektów dostarczonych przez inwestorów przedstawiam wstępne propozycje rzutów 2D, które będą podstawą do dalszych prac projektowych i wizualizacji.

04

Wizualizacje 3D

Po zaakceptowaniu przez inwestorów rzutów 2D następuje najbardziej wyczekiwana część projektu - wizualizacje, dzięki którym inwestorzy wreszcie mogą zobaczyć jak będzie prezentowało się ich wnętrze! Na bazie wizualizacji jesteśmy w stanie w znacznym stopniu ustalić szczegóły projektu.

wizualizacja-wnętrza-malwina-wójcik-projektowanie-wnętrz

05

Rysunki techniczne dla wykonawców

Po ustaleniu szczegółów na wizualizacjach 3D przechodzimy do części projektu najważniejszej dla wykonawców. Na tym etapie powstają rysunki techniczne ze wszelkimi szczegółami, które są elementem bazowym do uzyskania rzetelnych wycen.

06

Wybór kolorystyki i elementów wykończenia

W tym etapie ostatecznie wybieramy elementy wykończenia mieszkania i finalną kolorystykę.

07

Nadzór nad projektem

To dodatkowa opcja, dzięki której wyręczam inwestorów w zakresie realizacji projektu, zamówień czy ustaleń szczegółów na budowie z fachowcami. To ja sprawdzam, czy wykonane prace są zgodne z projektem.

08

Kompleksowe wykończenie wnętrza

Dzięki tej dodatkowej opcji to ja i moja ekipa zajmiemy się całym remontem! Współpracuję ze sprawdzonymi wykonawcami, z którymi w sprawny i przyjemny sposób przeprowadzimy inwestorów przez wykończenie ich wymarzonego domu.